Çamaşır Makinesi Servisi

White Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi


Ev ve mutfaklar için basit ve konforlu çözümler sunan ABD’ li beyaz eşya üreticisi White Westinghouse, ürettiği her türlü beyaz eşyada çevre dostu ileri teknoloji kullanmakta ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Son model çamaşır makineleri ile göz dolduran White Westinghouse, müşterilerine sunduğu ekonomik, kaliteli ve şık alternatiflerle sektörün lideri haline gelmiştir.

Elektronik kontrol, zaman erteleme, ekonomik yıkama, A sınıfı enerji tüketimi, ekstra ısıtıcı, kolay ütüleme için program, kendi kendini temizleyen pompa, ekstra duşlama, tambur içi aydınlatma, emniyet kilidi, özel yünlü programı, Advace Wash programı gibi pek çok ayırt edici önemli özelliğe sahip çamaşır makineleri üreten White Westinghouse bunun dışında bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Biz White Westinghouse servisi Pars Servis olarak, White Westinghouse marka beyaz eşyalarınızın satış, montaj, demontaj, bakım ve onarımını yapmaktayız. White Westinghouse servisimizi 7/24 pazar günü dahil olmak üzere haftanın her günü arayabilir, 444 0 971 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Pars Servis’ i, White Westinghouse marka;

  • Buzdolabı,
  • Çamaşır makinesi,
  • Bulaşık makinesi,
  • Klima,
  • Fırın,
  • Ankastre ürünlerinizle


ilgili her konuda bilgi almak, yedek parça, aksesuar temin etmek, arıza bildiriminde bulunmak, servis kaydı yapmak için arayabilirsiniz. Güler yüzlü müşteri temsilcimiz sizi gerekli konularda bilgilendirecek, gerekirse bulunduğunuz adrese profesyonel kişilerden oluşan teknik ekibimizi yönlendirecektir. İstanbul’ un en çok aranan ve en çok tercih edilen servisi olarak Pars Servis’ i 7/24 haftanın her günü 444 0 971 nolu çağrı merkezimizden arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Siz müşterilerimizden arıza kaydı alındığı anda servis ekibimizi en kısa süre içinde bilgilendirmekte ve en süratli hizmeti siz müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Sorunsuz ve keyifli bir servis deneyimi yaşamak ve problemlerinize kalıcı olarak çözüm bulmak istiyorsanız İstanbul’ un her yerinden 444 0 971 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz. White Westinghouse servisimiz Pars Servis en hızlı, en uygun fiyatlı, en sorunsuz servis hizmeti vermeyi siz değerli müşterilerine taahhüt eder. White Westinghouse marka çamaşır makinenizin sorunlarından kalıcı olarak kurtulmak, aksesuar temin etmek ve bakımını yaptırmak istiyorsanız 444 0 971 numaralı telefondan bizi aramanız yeterlidir. Sınırsız hizmetlerimizden faydalanmak ve sorunsuz, keyifli bir servis süreci yaşamak için lütfen acele edin.

 

Etiket: white westinghouse servisi, white westinghouse servis, white westinghouse beyaz eşya servisi, white westinghouse beyaz eşya servis, 

kombiservisi

Sayaç

Bugün1
Dün3
Bu Ay123
Toplam3931